• Regio
  • Bronckhorst Noord
    • - Vorden
    • - Kranenburg
    • - Wichmond
    • - Vierakker
    • - Linde
    • - Medler
    • - Wildenborch
    • - Delden
  • Bronckhorst Midden
    • - Hengelo
    • - Steenderen
    • - Baak
    • - Bronkhorst
    • - Olburgen
    • - Toldijk
    • - Rha
    • - Drempt
    • - Keijenborg
    • - Veldhoek
    • - Varssel
    • - Bekveld
  • Bronckhorst Zuid
    • - Zelhem
    • - Hummelo
    • - Hoog Keppel
    • - Laag Keppel
    • - Halle
    • - Velswijk
    • - Halle Heide
    • - Veldhoek
    • - IJzevoorde
    • - Slangenburg
    • - Overstegen
  • Zutphen-Warnsveld
    • - Zutphen
    • - Warnsveld
    • - Leesten
    • - Boggelaar
    • - Warken
    • - Gorssel
    • - Eefde
  • Ruurlo
    • - Ruurlo
    • - Barchem
    • - De Bruil
    • - Het broek
  • Lichtenvoorde
    • - Lichtenvoorde
    • - Harreveld
    • - Lievelde
    • - Marienvelde
    • - Vragender
    • - Zieuwent
  • Groenlo
    • - Groenlo
    • - Voor Beltrum
    • - Zwolle
    • - Lintvelde
    • - Hupsel
    • - Holterhoek
    • - Lievelde
    • - Avest
    • - Eefsele
    • - Het Broek
  • Specials
  • Vakantiekrant
Twitter Logo Youtube Logo Facebook Logo
Deel dit

Geslaagd op het Marianum

Gepubliceerd: 15-06-2012 11:50

Oost Gelre - Onderstaand vindt u een lijst met de leerlingen van het Marianum in Lichtenvoorde en Groenlo die dit jaar hun diploma
hebben gehaald. Namens de redactie proficiat!

Katholieke Scholengemeenschap Marianum, locatie Lichtenvoorde. Vmbo BBLGroenlo: Iris ter Bogt, Marijn Nibbelink, Tim Peters, Angie Schellekens, Robin Witzand, Harreveld: Wendy Nieuwenhuis,Lichtenvoorde: Fayé Berentsen, Miquel Heller, Marta Schutte, Martijn Wopereis, Lievelde: Bob Baks, Suzan Klein Gunnewiek, Marienvelde: Nicol Rietberg

Vmbo KBLAalten: Robin Lubbers, Groenlo: Hugo Bomers, Joost Bongers, Mees te Brinke, Jop Dieker, Jorn Groot Zevert, Arjeta Haziri, Renee Koenders, Marieke Krabben, Bas Milius, Matthijs de Munnik, Lyen Posseth, Dave Rooks, Lisa Scheinck, Marleen Teselink, Maaike Wiegerinck, Harreveld: Teun Harbers, Maarten Hulshof, Maurice Krabben, Jeffrey Raben, Lichtenvoorde: Carly Assinck, Marleen Blom, Marloes Breukers, Lajna Deceuninck, Danique Droppers, Janien Eekelder, Kadir Gashi, Iris Griess, Shari van Harxen, Robin ten Have, Laura Ikink, Cheryl Kuenenger, Lynn van Melis, Damian Peters, Wendy Rooks, Janiek Tenten, Lievelde: Patrick Garstenveld, Jess Ressing, Marienvelde: Björn Olijslager, Vragender: Jesse Gunnewick, Nikae Gunnewick, Berend Overkamp, Luc Wiegerinck,Winterswijk-Meddo: Piet Arink,Zieuwent: Iris Domhof, Bob Klein Goldewijk, Teun Krabbenborg, Cas Maarse, Bob te Molder, Antoo van den Putte, Marlou Remeeus, Denise Roerdink, Anne Rondeel

Vmbo GTLBeltrum: Rosan Asschert, Ties Leemreize, Eibergen: Bart van Hoof, Groenlo: Bente Andringa, Carmen Arendsen, Minck Beernink, Jordi Bleumink, Diede van Dijk, Demis Haek, Paul Hallers, Lisa Hanselman, Kyryan Honingh, Sebastiaan Hubers, Nienke Huiskes, Ingmar de Keijzer, Tycho Klein Tuente, Slavi Mitev, Eline Nijenhuis, Liz Olijslager, Ron Schaeffer, Bram Wiegerinck, Danny Wols, Maarten Wolters, Harreveld: Aurelia Dicou, Remco Kampshof, Sven Krabben, Christiaan Mullaart, Lichtenvoorde: Michel Bejta, Daphne Bennink, Jemy Beusink, Belle Bomers, Emma Bomers, Leonie Boschker, Mitchell Coobs, Annemiek Denekamp, Lindsay van Dillen, Linda Domhof, Maarten te Dorsthorst, Corine Eekelder, Lotte Eppingbroek, Vasyl Feyer, Lynn Garritsen, Dirk Goossens, Mara Heezen, Liz Heutinck, Michellè Hoitink, Noëlle Klein Nijenhuis, Carolijn Koster, Maud Krabbenborg, Jacco Kruip, Madison Kuenenger, Youri Kuijpers, Nathalie Lensink, Medina Letica, Marlin Mellink, Wander Milder, Jaël Niesink, Robbin Nijman, Cindy Pan, Jolijn te Plate, Jeanne Rietberg, Bas Roemaat, Jordy Rosendahl, Bjorn Scheffer, Jorieke Sevenich, Wessel Slot, Lisa Strengers, Diede Teunissen, Lynn Tuinte, Hans Venema, Jelle te Vruchte, Shannon Wansink, Jette van Wijngaarden, Menno Wolters, Ko Wopereis, Lievelde: Tim Arink, Ellen Geessink, Casper Hulshof, Yoeri Klein Avinck, Daan Stevens, Luuk Weenink, Fabian Wientjes, Marienvelde: Leonie Kolkman, Melanie Leneman, Bianca Spekschoor, Ruurlo: Mark Wopereis, Stijn Wopereis, Vragender: Sander Kerkhoff, Zieuwent: Joep Holkenborg, Michael Kearsley, Melvin klein Goldewijk, Michel Lageveen, Nienke te Molder

Katholieke Scholengemeenschap Marianum, locatie GroenloHavo
Aalten: Nina Elferink, Beltrum: Dette Arink, Kimberly Bruijl, Myrna Geessink, Silke Groot Zevert, Carlijn Hanselman, Jennifer Klein Gunnewiek, Lynn Klein Gunnewiek, Rowan Klein Gunnewiek, Boet Leemreize, Lies Lelij, Carmen Orriens, Kim te Woerd, Lotte Wolterink,
Eibergen: Younis Besselink, Olivier van Haeringen, Dide Maarse, Renée Seuren, Yelena de Wit, Groenlo: Mark Bomers, Robin Eikelboom, Ayla Everink, Yelmer Everink, Lisa Gankema, Steven Gebbink, Daphne Geelink, Remco Holkenborg, Siem Huijskes, Julia Janssen, Chantal Kappert, Sara Konings, Lorin Lageschaar, Pascal Lageschaar, Elina Meekes, Pim Meijer, Elise Oesterholt, Teun Pasman, Daniël Platter, Bram Reijrink, Tim de Roo, Niké Schuurmans, Edgar Walterbos, Harreveld: Stan te Brake, Dylan Dicou, Annerie Eekelder, Joost Hogenkamp, Bob Toebes, Lonneke Toebes, Ad Wolters, Lichtenvoorde: Fleur Beening, Thijs Berentsen, Jesse Bomers, Christa te Dorsthorst, Lianne Gebbinck, Wendy Haverland, Faby te Hennepe, Tess Hofland, David Hogenelst, BerendHoitink, Martijn Hulshof, Max van Iersel, Cathy Kellerman, Etienne Konink, Manuel Kuijk, Robbin Lensink, Harold van der Linden, Lars Lurvink, Kimberley Olijslager, Emile Rohof, Lynn Schüller, Laure Snijders, Berend Sonderen, Floor Storteler, Wouter Tijdink, Barend Vos, Yordi Wansink, Sophie ter Woerds, Dirk Wolterink, Nora Wopereis, Lievelde: Elze Hulshof, Kees Huntink, Miep klein Gebbink, Suzan Ten Have, Hidde Voerman, Nadine van Vuuren, Manon Walhof, Eline Weenink, Marienvelde: Tim IJzereef, Neede: Tom ten Hoopen, Ruurlo: Bianca Kuenen, Lynn Wopereis, Vorden: Sandra Pietrzyk, Vragender: Muriël Beernink, Anke Gunnewick, Jill Gunnewick, Tim Kolkman, Aniek te Kronnie, Leon Lageschaar, Tim Minkhorst, Winterswijk: Bas Reesink, Winterswjik-Meddo: Birgit Bemers, Zieuwent: Douwe Bouchier, David Cuppers, Bart te Focht, Thomas van Hagen, Jordi Hummelink, Kelly Klein Goldewijk, Freek Toebes, Lotte Vredegoor.Atheneum
Beltrum: Joyce Berentsen, Pascal te Bogt, Stan Lankveld, Jeroen Nijland, Eline Ribbers,
Eibergen: Koen Lammerts van Bueren, Milou Spekschoor, Groenlo: Anne-Fleur Albering, Stijn Bomers, Sanne te Brinke, Floris Geessinck, Amelia Klein Gunnewiek, Dirk Meekes, Rik Waenink, Harreveld: Sanne ten Have, Martine Krabben,Lichtenvoorde: Mireille Beuting, Tessa Elferink, Rutger Freeman, Maartje Grevers, Geert ten Have, Niek te Hennepe, Yvette Horstink, Mathieu Klein Nienhuis, Lisa Klumperink, Gert-Jan Kobus, Dorien Lanting, Walter Lenssen Kim Pillen, Joost Teunissen, Eva Ubbink, Daan Verheijen, Kees Wesselink, Lievelde: Marieke te Poele, Vragender: Diede van Ruitenbeek, Winterswijk: Merel te Hofsté,Winterswijk-Meddo: Dana van Ooijen, Zieuwent: Inge Wolterink, Kate Wopereis.

GymnasiumBeltrum: Claudie Mentink,Eibergen: Pauline van Paridon, Silke Penterman, Paul Rooijakkers, Groenlo: Madelon Balk, Thomas BosHarreveld: Wieteke Mols,Lichtenvoorde:
Sofie Klein Gunnewiek, Dolinda Molema, Lonneke van der Weerf,
Winterswijk: Chantal Molenwijk, Maarten Smits,Zieuwent: Toon Storkhorst

Meer nieuws uit:

Print dit artikel

Klik op één van de plaatsen voor meer lokaal nieuws: Vorden, Hengelo, Zelhem, Zutphen Warnsveld, Ruurlo, Lichtenvoorde en Groenlo.


Reacties

    Geef uw reactie op het artikel


    Uw reactie wordt direct geplaatst.